683PPA302K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 683PPA302K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.068UF 10% 3KVDC AXIAL
Fitxak: 683PPA302K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
70 pcs
  • Mezua
683PPA302Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 683PPA302K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.068UF 10% 3KVDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22985 pcs Datuen fitxa 683PPA302K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 3000V (3kV) Tentsioaren balorazioa - AC 750V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.827" Dia x 1.811" L (21.00mm x 46.00mm) Series PPA
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 12.8 mOhms Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.068µF Film Capacitor 750V 3000V (3kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial kapazitantzia 0.068µF