683MSR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
683MSR250K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 683MSR250K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: 683MSR250K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
683MSR250Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 683MSR250K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1004712 pcs Datuen fitxa 683MSR250K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.197" W (12.50mm x 5.00mm) Series MSR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.068µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 0.068µF eskaerak General Purpose