657DCN2R7SZZ
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
657DCN2R7SZZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 657DCN2R7SZZ
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAPACITOR 650F -20% +50% 2.7V TH
Fitxak: 657DCN2R7SZZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
320 pcs
  • Mezua
657DCN2R7SZZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 657DCN2R7SZZ fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAPACITOR 650F -20% +50% 2.7V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1389 pcs Datuen fitxa 657DCN2R7SZZ.pdf
Tentsioaren balioa 2.7V tolerantzia -20%, +50%
Bukaera PC Pins Tamaina / dimentsioa 2.362" Dia (60.00mm)
Series DCN Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 60°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 2.362" (60.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 0.65 mOhm @ 1kHz Deskribapen zehatza 650F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 0.65 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 60°C
kapazitantzia 650F
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
657BR0503
657BR0503
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: POT 50K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Stockean: 7188 pcs
Deskarga: 657BR0503.pdf
RFQ
657H/2
657H/2
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: SWITCH TOGGLE 3PDT 10A 125V
Stockean: 4152 pcs
Deskarga: 657H/2.pdf
RFQ
deskribapena: POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Deskarga: 657BR0103.pdf
657NH/2
657NH/2
fabrikatzaileak: APEM Inc.