568LMB063M2EE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 568LMB063M2EE
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP
Fitxak: 568LMB063M2EE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
568LMB063M2EEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 568LMB063M2EE fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33323 pcs Datuen fitxa 568LMB063M2EE.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LMB Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.125A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 88.8141 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 5600µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 88.8141 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 5600µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
568KXM6R3M
568KXM6R3M
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V T/H
Stockean: 102813 pcs
Deskarga: 568KXM6R3M.pdf
RFQ
5689 SL005
5689 SL005
fabrikatzaileak: Alpha Wire
deskribapena: CABLE 15COND 26AWG SHLD 100'
Stockean: 106 pcs
Deskarga: 5689 SL005.pdf
RFQ
568LMB063M2DF
568LMB063M2DF
deskribapena: CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP
Stockean: 26601 pcs
Deskarga: 568LMB063M2DF.pdf
fabrikatzaileak: Laird Technologies - Thermal Products
deskribapena: PELTIER MOD CP14,71,045,L1,W4.5
Deskarga: 56890-503.pdf
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: BLADE, EJECT (C/S)
Deskarga:
deskribapena: HOLDER, C/S BLADES
Stockean: 656 pcs
Deskarga:
568XL
568XL
fabrikatzaileak: Greenlee Communications
deskribapena: OPTICAL PWR METER FC/SC/ST CONN
Stockean: 68 pcs
Deskarga: 568XL.pdf
deskribapena: SHAFT
Stockean: 957 pcs
568LBA050M2DD
568LBA050M2DD
deskribapena: CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
Deskarga: 568LBA050M2DD.pdf
deskribapena: BRACKET, SWIVEL
Stockean: 287 pcs
5689A
5689A
fabrikatzaileak: Pomona Electronics
deskribapena: PROBE REPLACE TIP W/BANA JACK
Deskarga: 5689A.pdf