567KXM035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
567KXM035M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 567KXM035M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 35V THRU HOLE
Fitxak: 567KXM035M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
567KXM035Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 567KXM035M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 35V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 598997 pcs Datuen fitxa 567KXM035M.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series KXM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.075A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.15A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 66 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 355.3 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 355.3 mOhm @ 120Hz 4000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 560µF