565PSB700K2R
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
565PSB700K2R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 565PSB700K2R
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 5.6UF 10% 700VDC RADIAL
Fitxak: 565PSB700K2R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
565PSB700K2Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 565PSB700K2R fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 5.6UF 10% 700VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4512 pcs Datuen fitxa 565PSB700K2R.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 700V Tentsioaren balorazioa - AC 420V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Series PSB
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 2.067" (52.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm) Ezaugarriak -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.6 mOhms Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 5.6µF Film Capacitor 420V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 5.6µF