478LMB063M2CH
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 478LMB063M2CH
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Fitxak: 478LMB063M2CH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1120 pcs
  • Mezua
478LMB063M2CHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 478LMB063M2CH fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48488 pcs Datuen fitxa 478LMB063M2CH.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LMB Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.93A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.663A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 105.821 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 4700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 105.821 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 4700µF eskaerak General Purpose