478LBB080M2CH
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
478LBB080M2CH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 478LBB080M2CH
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Fitxak: 478LBB080M2CH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1120 pcs
  • Mezua
478LBB080M2CHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 478LBB080M2CH fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57572 pcs Datuen fitxa 478LBB080M2CH.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LBB Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.05A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 5.0625A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 52.91 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 4700µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 52.91 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 4700µF eskaerak General Purpose