477LMX200M2CE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477LMX200M2CE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 477LMX200M2CE
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Fitxak: 477LMX200M2CE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2800 pcs
  • Mezua
477LMX200M2CEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 477LMX200M2CE fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38911 pcs Datuen fitxa 477LMX200M2CE.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LMX Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.54A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.2638A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 529.1 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 529.1 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose