477CKE035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477CKE035M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 477CKE035M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 477CKE035M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
477CKE035Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 477CKE035M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 151945 pcs Datuen fitxa 477CKE035M.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series CKE Ripple Current @ maiztasuna baxua 545mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 899.25mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 1572-1490
477CKE035M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 423 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 423 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF