476LBA450M2BC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476LBA450M2BC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 476LBA450M2BC
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP
Fitxak: 476LBA450M2BC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
252 pcs
  • Mezua
476LBA450M2BCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 476LBA450M2BC fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66732 pcs Datuen fitxa 476LBA450M2BC.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LBA Ripple Current @ maiztasuna baxua 460mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7.05474 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7.05474 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47µF