476HSM063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 476HSM063M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V THRU HOLE
Fitxak: 476HSM063M.pdf
  • Mezua
476HSM063Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 476HSM063M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3732 pcs Datuen fitxa 476HSM063M.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series HSM Ripple Current @ maiztasuna baxua 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 150mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.527 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3.527 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose