476BPS063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476BPS063M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 476BPS063M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 476BPS063M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16000 pcs
  • Mezua
476BPS063Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 476BPS063M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 425288 pcs Datuen fitxa 476BPS063M.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series BPS Ripple Current @ maiztasuna baxua 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 282.6mA @ 50kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4.233 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.233 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 47µF eskaerak Audio