475AXZ050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 475AXZ050M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Fitxak: 475AXZ050M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
475AXZ050Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 475AXZ050M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1191097 pcs Datuen fitxa 475AXZ050M.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series AXZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 42.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 85mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 1.52 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.220" (5.60mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 42.328 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 42.328 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4.7µF