474MSR630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
474MSR630K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 474MSR630K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Fitxak: 474MSR630K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
474MSR630Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 474MSR630K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66833 pcs Datuen fitxa 474MSR630K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 220V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.260" L x 0.531" W (32.00mm x 13.50mm) Series MSR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1572-1731
474MSR630K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 220V 630V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.47µF