474MMR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
474MMR250K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 474MMR250K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: 1.474MMR250K.pdf2.474MMR250K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
474MMR250Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 474MMR250K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 171975 pcs Datuen fitxa 1.474MMR250K.pdf2.474MMR250K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) Series MMR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1572-1226
474MMR250K-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.47µF