407DCN2R7K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
407DCN2R7K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 407DCN2R7K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP 400F 10% 2.7V T/H
Fitxak: 407DCN2R7K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
407DCN2R7Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 407DCN2R7K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP 400F 10% 2.7V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6637 pcs Datuen fitxa 407DCN2R7K.pdf
Tentsioaren balioa 2.7V tolerantzia ±10%
Bukaera PC Pins Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series DCN Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 60°C Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 2.441" (62.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 400F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 60°C
kapazitantzia 400F
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
407910-NIST
407910-NIST
fabrikatzaileak: FLIR
deskribapena: MANOMETER PRESSURE
Stockean: 243 pcs
Deskarga: 407910-NIST.pdf
RFQ
407910
fabrikatzaileak: FLIR
Stockean: 316 pcs
Deskarga: 407910.pdf
RFQ
407DCR2R3SDG
407DCR2R3SDG
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAPACITOR 400F -20% +50% 2.3V TH
Stockean: 6189 pcs
Deskarga: 407DCR2R3SDG.pdf
4079B
4079B
fabrikatzaileak: B&K Precision
deskribapena: FUNC GENERT DUAL 50MHZ ARBITRARY
Stockean: 6679 pcs
Deskarga: 4079B.pdf
40797
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RING FLAT 8AWG #1/4 CRIMP
Deskarga: 40797.pdf
407DER2R5SWEZ
407DER2R5SWEZ
deskribapena: CAP 400F -20%, +50% 2.5V TH
Deskarga: 407DER2R5SWEZ.pdf
fabrikatzaileak: B&K Precision
deskribapena: FUNCTION GEN 50MHZ DUAL CHANNEL