397LMB350M2EE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 397LMB350M2EE
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Fitxak: 397LMB350M2EE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
397LMB350M2EEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 397LMB350M2EE fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17721 pcs Datuen fitxa 397LMB350M2EE.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LMB Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.058A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.06273 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 390µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.06273 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 390µF eskaerak General Purpose