337UVR2R5MEW
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337UVR2R5MEW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 337UVR2R5MEW
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Fitxak: 337UVR2R5MEW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
337UVR2R5MEWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 337UVR2R5MEW fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 292499 pcs Datuen fitxa 337UVR2R5MEW.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm) Series UVR
Ripple Current @ maiztasuna baxua 145mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 2.9A @ 120kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.248" (6.30mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 602.9 mOhm Deskribapen zehatza 330µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 602.9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330µF eskaerak Decoupling