336SVL050MFE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336SVL050MFE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 336SVL050MFE
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Fitxak: 336SVL050MFE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
336SVL050MFEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 336SVL050MFE fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 521725 pcs Datuen fitxa 336SVL050MFE.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series SVL Ripple Current @ maiztasuna baxua 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 120mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.417" (10.60mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6.03 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 6.03 Ohm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose