336SML010MD4
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336SML010MD4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 336SML010MD4
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Fitxak: 336SML010MD4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
336SML010MD4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 336SML010MD4 fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1667813 pcs Datuen fitxa 336SML010MD4.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series SML Ripple Current @ maiztasuna baxua 34mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 12.057 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 12.057 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 33µF