336HSM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 336HSM050M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 50V THRU HOLE
Fitxak: 336HSM050M.pdf
  • Mezua
336HSM050Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 336HSM050M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 50V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4337 pcs Datuen fitxa 336HSM050M.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series HSM Ripple Current @ maiztasuna baxua 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 106.25mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5.024 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5.024 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose