334MSR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
334MSR250K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 334MSR250K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: 334MSR250K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
334MSR250Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 334MSR250K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 146920 pcs Datuen fitxa 334MSR250K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.280" L x 0.630" W (32.50mm x 16.00mm) Series MSR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1572-1716
334MSR250K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.004" (25.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.33µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.33µF