333MSR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
333MSR400K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 333MSR400K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.03UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: 333MSR400K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
333MSR400Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 333MSR400K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.03UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 862355 pcs Datuen fitxa 333MSR400K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.256" W (13.00mm x 6.50mm) Series MSR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.03µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 0.03µF eskaerak General Purpose