332PPB202KB
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
332PPB202KB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 332PPB202KB
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC RADIAL
Fitxak: 332PPB202KB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
332PPB202KBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 332PPB202KB fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177966 pcs Datuen fitxa 332PPB202KB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 2000V (2kV) Tentsioaren balorazioa - AC 700V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Series PPB
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 3300pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 3300pF eskaerak Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber