304DCN2R7SCBB
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
304DCN2R7SCBB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 304DCN2R7SCBB
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP 300MF -20%, +50% 2.7V T/H
Fitxak: 304DCN2R7SCBB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
304DCN2R7SCBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 304DCN2R7SCBB fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP 300MF -20%, +50% 2.7V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80410 pcs Datuen fitxa 304DCN2R7SCBB.pdf
Tentsioaren balioa 2.7V tolerantzia -20%, +50%
Bukaera PC Pins Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series DCN Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 1572-1250
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 60°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1 Ohm
Deskribapen zehatza 300mF (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can 1 Ohm 1000 Hrs @ 60°C kapazitantzia 300mF