277KXM063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
277KXM063M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 277KXM063M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 63V THRU HOLE
Fitxak: 277KXM063M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16000 pcs
  • Mezua
277KXM063Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 277KXM063M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 63V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 400729 pcs Datuen fitxa 277KXM063M.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series KXM Ripple Current @ maiztasuna baxua 675mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.35A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 112 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 614 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 614 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 270µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
277LBB250M2CC
277LBB250M2CC
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Stockean: 68420 pcs
Deskarga: 277LBB250M2CC.pdf
RFQ
277KXM100M
277KXM100M
deskribapena: CAP ALUM 270UF 20% 100V T/H
Stockean: 240168 pcs
Deskarga: 277KXM100M.pdf
RFQ
2779
fabrikatzaileak: Adafruit
deskribapena: BOX PLSTC BLU/CLR 3.9"LX2.59"W