276KXM100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
276KXM100M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 276KXM100M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 27UF 20% 100V THRU HOLE
Fitxak: 276KXM100M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
28800 pcs
  • Mezua
276KXM100Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 276KXM100M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 27UF 20% 100V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1631852 pcs Datuen fitxa 276KXM100M.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series KXM Ripple Current @ maiztasuna baxua 108mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 270mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 1.4 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6.1402 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 27µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6.1402 Ohm @ 120Hz 4000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 27µF