257DCN2R7SDP
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
257DCN2R7SDP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 257DCN2R7SDP
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP 250F -20%, +50% 2.7V T/H
Fitxak: 257DCN2R7SDP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
257DCN2R7SDPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 257DCN2R7SDP fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP 250F -20%, +50% 2.7V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2799 pcs Datuen fitxa 257DCN2R7SDP.pdf
Tentsioaren balioa 2.7V tolerantzia -20%, +50%
Bukaera PC Pins Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series DCN Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 1572-1419
257DCN2R7SDP-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 60°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 13 mOhm
Deskribapen zehatza 250F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 13 mOhm 1000 Hrs @ 60°C kapazitantzia 250F