255PHC600K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
255PHC600K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 255PHC600K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2.5UF 10% 600VDC AXIAL
Fitxak: 255PHC600K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
280 pcs
  • Mezua
255PHC600Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 255PHC600K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 2.5UF 10% 600VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44477 pcs Datuen fitxa 255PHC600K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 600V Tentsioaren balorazioa - AC 330V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia x 1.811" L (22.00mm x 46.00mm) Series PHC
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESR, Low ESL
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4.4 mOhms Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 2.5µF Film Capacitor 330V 600V Polypropylene (PP), Metallized Axial kapazitantzia 2.5µF