228TMA035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 228TMA035M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 35V T/H
Fitxak: 228TMA035M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
228TMA035Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 228TMA035M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 35V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 113581 pcs Datuen fitxa 228TMA035M.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia x 1.220" L (16.00mm x 31.00mm)
Series TMA Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.12A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.288mA @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 136 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 136 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak Bypass, Decoupling