227SVL010MFE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227SVL010MFE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 227SVL010MFE
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Fitxak: 227SVL010MFE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
227SVL010MFEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 227SVL010MFE fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 463592 pcs Datuen fitxa 227SVL010MFE.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series SVL Ripple Current @ maiztasuna baxua 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 255mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.417" (10.60mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.81 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.81 Ohm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose