227LBB400M2CF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227LBB400M2CF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 227LBB400M2CF
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena SNAP MOUNT 85C
Fitxak: 227LBB400M2CF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
227LBB400M2CFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 227LBB400M2CF fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena SNAP MOUNT 85C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21465 pcs Datuen fitxa 227LBB400M2CF.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LBB Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.64A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.4108A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 1572-1102
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.13036 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.13036 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 220µF