226TLS016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
226TLS016M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 226TLS016M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 16V AXIAL
Fitxak: 226TLS016M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
226TLS016Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 226TLS016M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 16V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 518644 pcs Datuen fitxa 226TLS016M.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
Series TLS Ripple Current @ maiztasuna baxua 60mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 12.057 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 12.057 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 22µF