226SML035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
226SML035M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 226SML035M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Fitxak: 226SML035M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
226SML035Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 226SML035M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 812364 pcs Datuen fitxa 226SML035M.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series SML Ripple Current @ maiztasuna baxua 59mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 88.5mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 1572-1391
1572-1391-ND
226SML035M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 10.55 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10.55 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 22µF