226AXZ050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
226AXZ050M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 226AXZ050M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Fitxak: 226AXZ050M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
226AXZ050Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 226AXZ050M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1059645 pcs Datuen fitxa 226AXZ050M.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series AXZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 82.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 165mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 880 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 9.043 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 9.043 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF