224MSR100K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
224MSR100K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 224MSR100K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD
Fitxak: 224MSR100K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
224MSR100Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 224MSR100K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 702305 pcs Datuen fitxa 224MSR100K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.256" W (13.00mm x 6.50mm) Series MSR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 0.22µF eskaerak General Purpose