188KXM025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 188KXM025M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 25V T/H
Fitxak: 188KXM025M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
188KXM025Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 188KXM025M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 25V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 317533 pcs Datuen fitxa 188KXM025M.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series KXM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.974A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.29A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 16 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 128.9 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 1800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 128.9 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1800µF
eskaerak Bypass, Decoupling
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
188LBB100M2BF
188LBB100M2BF
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP
Stockean: 39712 pcs
Deskarga: 188LBB100M2BF.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM
Stockean: 13705 pcs
Deskarga:
RFQ
188KXM035M
188KXM035M
deskribapena: CAP ALUM 1800UF 20% 35V T/H
Deskarga: 188KXM035M.pdf
fabrikatzaileak: Phoenix Contact
deskribapena: TERM BLOCK 4POS SIDE 5.08MM PCB
Deskarga:
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM
188LBB100M2DD
188LBB100M2DD
Deskarga: 188LBB100M2DD.pdf
deskribapena: TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM