187LMB450M2CF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 187LMB450M2CF
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Fitxak: 187LMB450M2CF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1232 pcs
  • Mezua
187LMB450M2CFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 187LMB450M2CF fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30926 pcs Datuen fitxa 187LMB450M2CF.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LMB Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.617A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.30259 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.30259 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 180µF eskaerak General Purpose