159LBA016M2BF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
159LBA016M2BF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 159LBA016M2BF
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP
Fitxak: 159LBA016M2BF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
159LBA016M2BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 159LBA016M2BF fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57617 pcs Datuen fitxa 159LBA016M2BF.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LBA Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.94A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.925A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 55.26 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 15000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 55.26 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 15000µF eskaerak General Purpose