158LMU063M2CC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
158LMU063M2CC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 158LMU063M2CC
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP
Fitxak: 158LMU063M2CC.pdf
  • Mezua
158LMU063M2CCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 158LMU063M2CC fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5106 pcs Datuen fitxa 158LMU063M2CC.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LMU Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.75A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 165.79 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1500µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 165.79 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1500µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
158LMB200M2EF
158LMB200M2EF
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Stockean: 17138 pcs
Deskarga: 158LMB200M2EF.pdf
RFQ
158M
158M
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: FIXED IND 10H 100MA 262 OHM CHAS
Stockean: 3905 pcs
Deskarga: 158M.pdf
RFQ
158Q
158Q
deskribapena: FIXED IND 5H 150MA 105 OHM CHASS