157DCN2R7M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
157DCN2R7M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 157DCN2R7M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP 150F 20% 2.7V T/H
Fitxak: 157DCN2R7M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
157DCN2R7Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 157DCN2R7M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP 150F 20% 2.7V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7791 pcs Datuen fitxa 157DCN2R7M.pdf
Tentsioaren balioa 2.7V tolerantzia ±20%
Bukaera PC Pins Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series DCN Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 60°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 16 mOhm Deskribapen zehatza 150F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 16 mOhm 1000 Hrs @ 60°C
kapazitantzia 150F
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
157CKE200MKJD
157CKE200MKJD
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP ALUM 150UF 20% 200V T/H
Stockean: 170279 pcs
Deskarga: 157CKE200MKJD.pdf
RFQ
157KBM035M
157KBM035M
deskribapena: CAP ALUM 150UF 20% 35V THRU HOLE
Stockean: 1133435 pcs
Deskarga: 157KBM035M.pdf
RFQ
157D
157D
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: FIXED IND 1MH 10A 38 MOHM CHASS
Deskarga: 157D.pdf
157J
157J
deskribapena: FIXED IND 10H 65MA 205 OHM CHASS
Deskarga: 157J.pdf
157CKH100M
157CKH100M
deskribapena: RADIAL 105C LYTIC
Deskarga: 157CKH100M.pdf
157G
157G
deskribapena: FIXED IND 30H 40MA 595 OHM CHASS
Deskarga: 157G.pdf
157CKS050M
157CKS050M
deskribapena: CAP ALUM 150UF 20% 50V THRU HOLE
Deskarga: 157CKS050M.pdf
157H
157H
deskribapena: FIXED IND 10H 50MA 408 OHM CHASS