155PPS700K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
155PPS700K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 155PPS700K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 700VDC AXIAL
Fitxak: 155PPS700K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
155PPS700Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 155PPS700K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 700VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22665 pcs Datuen fitxa 155PPS700K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 700V Tentsioaren balorazioa - AC 420V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia x 1.339" L (25.00mm x 34.00mm) Series PPS
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.5 mOhms Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 1.5µF Film Capacitor 420V 700V Polypropylene (PP), Metallized Axial kapazitantzia 1.5µF