155MABA01KHS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
155MABA01KHS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 155MABA01KHS
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 800VDC RADIAL
Fitxak: 155MABA01KHS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
133 pcs
  • Mezua
155MABA01KHSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 155MABA01KHS fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 800VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39680 pcs Datuen fitxa 155MABA01KHS.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 800V Tentsioaren balorazioa - AC 400V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm) Series MAB
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.299" (33.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 1.5µF Film Capacitor 400V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 1.5µF eskaerak Motor Run
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
155KFM450MFH
155KFM450MFH
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP ALUM 1.5UF 20% 450V T/H
Stockean: 1094526 pcs
Deskarga: 155KFM450MFH.pdf
RFQ
155H175WE
155H175WE
fabrikatzaileak: Vector Electronics & Technology, Inc.
deskribapena: BREADBRD PREPUNCHED INSULAT NPTH
Stockean: 1625 pcs
Deskarga: 155H175WE.pdf
RFQ
155J
155J
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: FIXED IND 15H 30MA 1.026 KOHM