154MMR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
154MMR400K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 154MMR400K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: 1.154MMR400K.pdf2.154MMR400K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
154MMR400Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 154MMR400K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 203210 pcs Datuen fitxa 1.154MMR400K.pdf2.154MMR400K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) Series MMR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 154MMR400K-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.453" (11.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.15µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.15µF