152MPW630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
152MPW630K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 152MPW630K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1500PF 10% 630VDC AXIAL
Fitxak: 152MPW630K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
152MPW630Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 152MPW630K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 1500PF 10% 630VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 281249 pcs Datuen fitxa 152MPW630K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.256" Dia x 0.571" L (6.50mm x 14.50mm) Series MPW
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESR
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 1500pF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Axial
kapazitantzia 1500pF eskaerak DC Link, DC Filtering