128LMX080M2CD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 128LMX080M2CD
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP
Fitxak: 128LMX080M2CD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1400 pcs
  • Mezua
128LMX080M2CDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 128LMX080M2CD fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65765 pcs Datuen fitxa 128LMX080M2CD.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LMX Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.39A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.738A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 207.2 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 207.2 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1200µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
128PKG
128PKG
fabrikatzaileak: Conxall / Switchcraft
deskribapena: CONN JACK MONO 6.35MM