128KXM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 128KXM050M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 50V T/H
Fitxak: 128KXM050M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
128KXM050Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 128KXM050M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 50V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 163753 pcs Datuen fitxa 128KXM050M.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series KXM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.626A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.71A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 42 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 138.2 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 1200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 138.2 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1200µF