124MABA01KGL
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
124MABA01KGL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 124MABA01KGL
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.12UF 10% 800VDC RAD
Fitxak: 124MABA01KGL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
124MABA01KGLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 124MABA01KGL fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.12UF 10% 800VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 123522 pcs Datuen fitxa 124MABA01KGL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 800V Tentsioaren balorazioa - AC 400V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Series MAB
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.12µF Film Capacitor 400V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.12µF eskaerak Motor Run