108LMU100M2CD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108LMU100M2CD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 108LMU100M2CD
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Fitxak: 108LMU100M2CD.pdf
  • Mezua
108LMU100M2CDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 108LMU100M2CD fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5769 pcs Datuen fitxa 108LMU100M2CD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LMU Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.71A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.1375A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 248.7 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 248.7 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose